Współpraca się opłaca. Wycieczka Hradec Kralove - 25.04.23 - Miasto Broumov

Kolejne spotkanie w ramach polsko-czeskiego projektu za nami.
25 kwietnia 2023 r. osoby zrzeszone w Stowarzyszeniu "Dzikowiec Łączy Pokolenia" oraz mieszkańcy Sołectwa Koszyn uczestniczyli w wycieczce do Hradec Kralove.
Polsko-czeska grupa wspólnie zwiedziła zabytkową część miasta z przewodnikiem oraz kościół Św. Mikołaja w Jeromierzu.
Wszyscy uczestnicy w przerwie zjedli pyszny obiad, a następnie udali się na zwiedzanie elektrowni wodnej.

Dziękujemy Miastu Broumov za wspaniałą organizację oraz przyjaciołom z Czech za miło spędzony czas.