Współpraca się opłaca. Broumov - Wycieczka w Teplickie Skały

Z inicjatywy Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska,
Gmina Nowa Ruda wraz z partnerem Broumov realizuje polsko-czeski projekt pn. "Współpraca się opłaca".

23 maja 2023 r. odbyła się polsko-czeska wycieczka z udziałem naszych mieszkańców oraz przyjaciół z czeskiego Klubu Seniora "Radość".

Podczas wycieczki uczestnicy wspólnie maszerowali poprzez piękne skalne miasto - Teplickie Skały. Po wymagającym spacerze zjedli ciepły posiłek.

Dziękujemy przyjaciołom z Broumova za świetną organizację oraz przemiłą atmosferę.

Projekt "Współpraca się opłaca" współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.