Remonty pomieszczeń w szkole podstawowej

Gmina Nowa Ruda zmodernizowała sanitariaty w Szkole Podstawowej im. K. Makuszyńskiego z Oddz. Integracyjnymi w Bożkowie. Wartość prac wyniosła 53 tys. zł.

Gmina nadzorowała także realizację programu Posiłek w szkole i w domu. Program pozwolił na utworzenie pomieszczenia do spożywania posiłków, pełniącego funkcję jadalni w szkole podstawowej w Bożkowi. Zakupiono m.in. meble - stoły, krzesła i witryny oraz wyposażenie stanowiska do mycia naczyń i wydawania obiadów.

Łazienki i jadalnia po remoncie