Sprzedaż działki niezabudowanej w Przygórzu w trybie przetargowym

Zarządzenia nr 220/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 3 kwietnia 2018
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 68/4 (RIVa – 0,5056 ha, RIVb – 0,4379 ha) o powierzchni 0,9435 ha, AM-1, Obręb 0011 Przygórze.
Kształt działki regularny, zbliżony do prostokąta.
Działka położona na terenie ze spadkiem.
Dojazd do działki stanowi droga asfaltowa w granicach działki nr 213.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda leży na ternie oznaczonym jako P.5.MU – teren z przewagą zabudowy mieszkaniowej i usług.