Sprzedaż działki niezabudowanej w Dzikowcu w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 219/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 3 kwietnia 2018
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 350/1 (RV – 0,19 ha, PsV – 0,04 ha) o powierzchni 0,23 ha, AM-2, Obręb 0006 Dzikowiec.
Kształt działki regularny, działka położona na terenie ze spadkiem. Przez teren działki przebiega instalacja wodociągowa.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka leży na terenie oznaczonym jako D.1.MU – teren z przewagą zabudowy mieszkaniowej i usług.