Sprzedaż działki niezabudowanej w Jugowiew trybie przetargowym

Zarządzenie nr 221/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 3 kwietnia 2018
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 542/1 (ŁIV) o powierzchni 0,48 ha, AM-1, Obręb 0007 Jugów
Kształt działki nieregularny, działka położona na terenie ze spadkiem, działka w części zadrzewiona młodymi samosiewami drzew gatunków szybkorosnących bez walorów użytkowych.
Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla części wsi Jugów działka przeznaczona jest na cele rolne