Sprzedaż działki niezabudowanej w Bożkowie w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 222/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 3 kwietnia 2018
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 42 (RIVa) o powierzchni 0,13 ha, AM-1, Obręb 0003 Bożków.
Kształt działki regularny. Działka położona na terenie ze spadkiem. Przez teren działki przebiega napowietrzna linia energetyczna.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka położona jest na terenie oznaczonym jako BO.4.MP – teren z przewagą zabudowy mieszkaniowej lub zagrodowej oraz obiektów usług i produkcji nie kolidujących z funkcją mieszkaniową.