Sprzedaż działki niezabudowanej w Bożkowie w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 223/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 3 kwietnia 2018
w sprawie przeznaczenia do sprzedaży i ogłoszenia wykazu nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 366/2 (ŁIV – 0,1501 ha, PsIII – 0,0200 ha) o powierzchni 0,1701 ha, AM-1, Obręb 0003 Bożków.
Kształt działki regularny, działka położona na terenie ze spadkiem.
Działka częściowo zadrzewiona młodymi samosiewami drzew gatunków szybkorosnących bez walorów użytkowych.
Działka nie posiada dostępu do drogi publicznej, dostęp do działki jedynie przez teren nieruchomości sąsiednich.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka położona jest na terenie oznaczonym jako BO.9.R – teren z przewagą użytkowania rolniczego.