Sprzedaż działki niezabudowanej w Ludwikowicach Kł. w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 235/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 4 kwietnia 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 18/9 (PsIV-0,0813 ha, LsV-0,0006 ha) o powierzchni 0,0819 ha, AM-3, Obręb 0009 Ludwikowice. Działka położona na terenie z niewielkimi różnicami wysokości. Dojazd do działki stanowi droga o nawierzchni gruntowej nr 1167 (dr) – droga wewnętrzna.
Zgodnie z Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Ludwikowice Kłodzkie działka zlokalizowana jest na terenie oznaczonym jako 34-MN1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z towarzyszącymi usługami. Działka znajduje się w strefie K – ochrony krajobrazu kulturowego.