Sprzedaż działki niezabudowanej w Świerkach w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 233/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 4 kwietnia 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości: nieruchomość gruntowa w granicach działki nr 168 (Br-PsIV) o powierzchni 0,03 ha, AM-1, Obręb 0014 Świerki. Działka zabudowana jest budynkiem gospodarczym częściowo ogrodzona ogrodzeniem z siatki. Działka położona na terenie z niewielkim spadkiem. Dojazd do działki stanowi droga o nawierzchni asfaltowej.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka leży na terenie oznaczonym jako SW.10.MP – teren z przewagą zabudowy jednorodzinnej lub zagrodowej oraz obiektów usług i produkcji nie kolidujących z funkcją mieszkaniową.