Sprzedaż działki niezabudowanej w Woliborzu w trybie przetargowym

Zarządzenie nr 232/18
Wójta Gminy Nowa Ruda
z dnia 4 kwietnia 2018
w sprawie sprzedaży w drodze I ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowa Ruda

Opis, przeznaczenie i sposób zagospodarowania nieruchomości: nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działki nr 143 (RIIIb-0,0896 ha, ŁIII-0,1695 ha, W-0,0171 ha) o powierzchni 0,2762 ha, AM-1, Obręb 0016 Wolibórz. Kształt działki nieregularny, działka położona na terenie o lekkim nachyleniu. Działka porośnięta trawą, dojazd do działki stanowi droga gruntowa, nieutwardzona.
Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Nowa Ruda działka leży na terenie oznaczonym jako WO.4.R – teren z przewagą użytkowania rolniczego.