Nabór wniosków na utylizację azbestu do 29 stycznia 2021

Wójt Gminy Nowa Ruda ogłasza nabór wniosków na demontaż, zbieranie, utylizację i transport wyrobów zawierających azbest.

Informacja ta kierowana jest do
osób, które posiadają na terenie swoich nieruchomości zinwentaryzowane wyroby zawierające azbest. Zadanie zostanie zrealizowane po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku złożonego przez Urząd Gminy Nowa Ruda o dofinansowanie zadania związanego z realizacją „Programu usuwania azbestu dla Gminy Nowa Ruda w 2021 roku” przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Wnioski można składać do 29 stycznia 2021 roku.

Szczegółowych informacji udziela Pan Paweł Mazurkiewicz – główny specjalista ds. leśnictwa, ochrony przyrody i utrzymania czystości  +48 74 872 09 04, +48 536 837 939.

Wniosek dostępny na: www.bip.gmina.nowaruda.pl