Powiadomienie o przekroczeniu poziomu informowania i o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

Informuję, że GIOŚ - Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska we Wrocławiu przekazał ostrzeżenie o przekroczeniu poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 (100 µg/m3) w powietrzu w Nowej Rudzie ( w dniu 17.01.2021 r. 116 µg/m3) oraz o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania w dniu dzisiejszym - 18.01.2021 r. na terenie powiatu kłodzkiego.

Aktualne dane na temat jakości powietrza można znaleźć na stronie air.wroclaw.pios.gov.pl