Powiadomienie o przekroczeniu poziomu informowania i o ryzyku wystąpienia przekroczenia poziomu informowania dla pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu

GIOŚ - Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska we Wrocławiu przekazał ostrzeżenie o przekroczeniu w dniu 18.02.2021 r. poziomu informowania (100 µg/m3) w Nowej Rudzie:
  • Nowa Ruda – stężenie 24-godz.: 140 µg/m3. Prognozowane jest przekroczenie poziomu informowania w dniu dzisiejszym.

Komunikat z WIOŚ z informacją o grupach narażonych, możliwych skutkach i  sposobach zabezpieczania się.

Jednocześnie informuję, że aktualne dane na temat jakości powietrza można znaleźć  na stronie http://air.wroclaw.pios.gov.pl/