Szczepienia dla każdego w Nowej Rudzie

We wtorek, 11 maja rusza Punkt Szczepień Powszechnych dla mieszkańców Gminy Nowa Ruda oraz wszystkich chętnych.

11-14 maja 810 szczepionek Pfizer
18-21 maja 630 szczepionek Pfizer i 200 Johnsosn&Johnson
25-28 maja 630 szczepionek Pfizer i 200 Johnsosn&Johnson

Rejestracja:
Infolinia NZOZ Evita tel. 789 105 555
Infolinia ogólnopolska tel. 989
Poprzez internetowe konto pacjenta, wybierając "Punkt szczepień powszechny Centrum Turystyczno-Sportowe" w Nowej Rudzie (Słupcu) przy ul. Kłodzkiej 16 (hala sportowa - mała sala).

Punkt czynny od poniedziałki do piątku od 10tej do 18tej.

Samochód parkujemy na parkingu obok basenu.

Wejście na tyłach basenu (od strony ul. Spacerowej) do małej hali.

Punkt dostępny dla osób z utrudnionym poruszaniem się.

Ochotnicy z Gminy Nowa Ruda wskażą bezpieczne miejsce do zaparkowania oraz drogę do Punktu Szczepień.

W środę, 5 maja Punkt Szczepień Powszechnych wizytował wojewoda dolnośląski, Jarosław Obremski, na którego prośbę to miejsce zostało utworzone. Podczas wizytacji obecna była także wójt Adrianna Mierzejewska, która zadeklarowała pomoc druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Nowa Ruda w organizacji transportu do punktu szczepień.