Projekt strategii Rozwoju Powiatu Kłodzkiego na lata 2021-2030

Przedstawiamy Państwu dokument, który jest projektem Strategii Rozwoju Powiatu Kłodzkiego na lata 2021–2030.

Projekt ten przekazujemy zgodnie z Uchwałą Nr X/87/2020 Rady Powiatu Kłodzkiego w sprawie przystąpienia do opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Kłodzkiego na lata 2021-2030 oraz na podstawie Uchwały nr v/51/2018 Rady powiatu kłodzkiego z dnia 29 czerwca 2018 r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami Powiatu Kłodzkiego - do konsultacji społecznych.

Projekt Strategii Rozwoju Powiatu Kłodzkiego na lata 2021–2030 będzie podstawą do wystąpienia do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w sprawie odstąpienia od konieczności przeprowadzenia procedury Strategicznej Oceny Oddziaływania na Środowisko.

Wszystkie opinie i uwagi przekazane w procesie konsultacji i opiniowania zostaną rozpatrzone, a te uzasadnione włączone w treść dokumentu.

Następnie projekt Strategii zostanie przekazany Radzie Powiatu Kłodzkiego w celu zatwierdzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią projektu i złożenia swojej opinii.

Treść projektu do pobrania:

Projekt_Strategii_Rozwoju_Powiatu_Kłodzkiego_2021_2030.pdf

Państwa opinie i uwagi do projektu prosimy przesyłać w załączonym wzorze formularza:

Załącznik nr 3_Kwestionariusz konsultacje spoleczne projektu strategii rozwoju powiatu klodzkiego.docx

na adres e-mail  j.krol@powiat.klodzko.pl

/29.07.2022, powiat kłodzki/