W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

Organizacja urzędu

Urząd Gminy Nowa Ruda zlokalizowany jest w centrum Nowej Rudy, w dwóch budynkach:

ul. Niepodległości 2 - tu znajduje się sekretariat i przyjmuje wójt
ul. Niepodległości 4 - tu znajduje się Kasa i Biuro Obsługi Klienta

Wójt - Adrianna Mierzejewska
tel. 74 872 09 00

Zastępca Wójta - Anna Zawiślak
tel. 74 872 09 10 

Sekretarz - Maria Wojcińska
tel. 74 872 09 12

Skarbnik - Urszula Brzóska
tel. 74 872 09 32

Organizacja urzędu:

Referat Organizacyjny, Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego


Agnieszka Polak - kierownik  Referatu
tel. 74 872 09 08

Aneta Witkowska             
Elżbieta Tyszka
Anna Juszczak
Piotr Brzóska
Mateusz Hryckiewicz
Iwona Stańczyk
Paweł Urbanowicz
Kornelia Garbowska
Elżbieta Koszyńska
Maria Paraniak
Barbara Zaborowska

Referat Administracji Mieszkaniowej i Budownictwa

Dawid Fecko - kierownik Referatu
tel. 74 872 09 17

Kamila Złotnik
Agnieszka Tomczuk
Marta Jaskółka
 
Referat Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji

Renata Krazińska - kierownik Referatu
tel. 74 872 09 18

Dorota Król - zastępca kierownika Referatu
Dagmara Karczyńska
Natalia Pawłowska
Sylwia Maciejczyk
Barbara Łopatka
Kamila Szydełko

Referat Inwestycji, Rozwoju i Promocji

Dawid Gruda - kierownik Referatu
tel. 74 872 09 07

Barbara Adamska
Sylwia Gaza
Weronika Gawrońska
Magdalena Tylak
Dominika Sroka

Referat Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska 

Tomasz Zieliński - kierownik Referatu

tel. 74 872 09 40

Paweł Mazurkiewicz - zastępca kierownika Referatu
Paweł Rogóż

Radosław Gorczycki
Karolina Chorągwicka
Małgorzata Chodakowska 
 
Referat Rachunkowości Budżetowej i Dochodów

Gabriela Koleśnik - kierownik Referatu, zastępca Skarbnika

tel. 74 872 09 34

Stanisława Bachleda-Kuzak - Główny Księgowy, zastępca kierownika Referatu

Barbara Michalak
Jadwiga Burczyk-Drożdżowska
Agnieszka Burek
Jolanta Gracz
Anna Glanc
Krystyna Połetek
Lilianna Lorenc
Marzena Borkowska
Anna Bielecka
Agnieszka Szadkowska
Elżbieta Łabędzka
Małgorzata Wojtkowiak
Joanna Musyt
Patrycja Abucewicz
Patrycja Wnętrzak
Monika Gorczyca
Karolina Tecl

      
Referat Oświaty i Spraw Społecznych

Izabela Słowek-Chorób - kierownik Referatu
tel. 74 872 09 11

Danuta Radzik-Dyl zastępca kierownika Referatu
Marta Kołodziej
Katarzyna Rogóż