Konkurs na kartkę wielkanocną

Organizator CKGNR

Kategoria Imprezy inne

Wstęp wolny

Celem konkursu jest popularyzowanie tradycji świątecznych, rozbudzenie zainteresowania pięknym lecz zanikającym zwyczajem obdarowywania się kartkami świątecznymi, rozwijanie zdolności plastycznych, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjum, uczniowie z Niepublicznych Szkół Specjalnych z Gminy Nowa Ruda oraz KGW i Kluby Seniora

Konkurs oceniany będzie w sześciu kategoriach:

• I kategoria: uczniowie przedszkoli

• II kategoria: uczniowie szkół podstawowych klasy I-III

• III kategoria: uczniowie szkół podstawowych klasy IV-VI

• IV kategoria: uczniowie VII i VIII klasy Szkoły Podstawowej

• V kategoria: uczniowie z Niepublicznych Szkół Specjalnych

• VI kategoria: uczniowie ze Świetlic Terapeutycznych

• VII kategoria: KGW i Kluby Seniora

Każdy uczestnik może nadesłać jedną kartkę w formacie A5. Musi być ona wykonana własnoręcznie, dowolną techniką plastyczną ( rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika).

Prace należy składać w Bibliotece Publicznej Gminy Nowa Ruda lub nadsyłać pocztą na adres: Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda ul. Fabryczna 2 57-450 Ludwikowice Kłodzkie w kopercie z dopiskiem: „Kartka Wielkanocna” do 15 marca 2021 roku.

Wszelkich informacji dot. konkursu udziela Biblioteka w Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda w Ludwikowicach Kłodzkie. – Tel 74 871 65 28.