Ograniczenie przyjęć interesantów w Urzędzie Gminy Nowa Ruda

Organizator Gmina Nowa Ruda

Kategoria Imprezy inne

Wstęp zakaz wstępu

W związku z trwającym stanem epidemii oraz kolejną falą zakażeń wirusem Sars-Cov-2 mając na uwadze dobro mieszkańców oraz odpowiedzialność pracodawcy za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy Wójt Gminy Nowa Ruda wprowadza zmiany w działalności Urzędu Gminy Nowa Ruda polegające na ograniczeniu przyjmowania interesantów od 8 do 12 marca 20201.

Ograniczenie powyższe będzie polegało na wykonywaniu przez pracowników Urzędu Gminy Nowa Ruda zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom. Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie pod numerem 74 872 09 00 oraz 74 872 09 01, drogą elektroniczną na adres sekretariat@gmina.nowaruda.pl, przez platformę ePUAP oraz za pośrednictwem operatora pocztowego w godzinach pracy urzędu.

W wyjątkowych sytuacjach możliwe będzie załatwienie sprawy w obecności pracownika urzędu.

Ograniczenie przyjęć interesantów dotyczy także Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Załatwianie spraw pod numerem telefonu 74 872 45 72.

8 marca nie będzie także dyżuru pracownika ZUS.

Zarządzenie nr 82/21 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 4 marca 2021

w sprawie wprowadzenia zmian w działalności Urzędu Gminy Nowa Ruda poprzez czasowe ograniczenie przyjmowania interesantów

Zarzadzenie nr 82_21.pdf (60kB) pdf

Zarzadzenie nr 82_21.odt (21kB) plik