W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

10 grudnia – Dzień Praw Człowieka

Miejsce Gmina Nowa Ruda

Organizator inni

Kategoria ŻYCZENIA

Wstęp wolny


Dzień Praw Człowieka poświęcony jest przede wszystkim osobom działającym na rzecz ochrony praw człowieka na całym świecie. Wielu z nich jest za to prześladowanych, pozbawianych pracy, czy niesłusznie więzionych. Obchody międzynarodowego Dnia Praw Człowieka są okazją do uczczenia ich odwagi i osiągnięć.

Pamiętamy.