Śpiewanie pod Orłem - Renata Przemyk, Skubas

Organizator CKGNR

Kategoria Koncerty

Sokolec / Śpiewanie pod Orłem
Renata Przemyk / Skubas / Radek Kopalko już w sobotę!

„Śpiewanie Pod Orłem” to klimatyczna impreza muzyczna. W magicznych Górach Sowich na zboczu Wielkiej Sowy (1014m n.p.m) w okolicy Schroniska Górskie „Orzeł” już po raz szósty zbiorą się turyści, żeby wsłuchać się w kameralny koncert plenerowy. A plener jest to niezwykły! Na tle zachodzącego za górami słońca, pomiędzy dwiema ścianami z drzew świerkowych, szumiących w rytm muzyki, wokół ogniska gromadzą się trampowie.
W tym roku zaśpiewa dla nich:
o 18.30 - Radek Kopalko
o 19.00 - Skubas
o 20.00 - Renata Przemyk
Wydarzenie już ma silną grupę zagorzałych fanów. Po prostu nie ma takiego drugiego miejsca i takiego drugiego klimatu. Trzeba tam być, żeby poczuć magię!

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska
i Dyrektor Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda Gabriela Buczek