Informacja Wójta

Organizator Gmina Nowa Ruda

Kategoria Dla rodzin

Wstęp wolny

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że ze względów sanitarnych liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż
1 osoba na jedno stanowisko obsługi.
Kasa Urzędu będzie czynna w godzinach od 8:00 do 13:00.

Do dyspozycji mieszkańców przy wejściu w urzędzie wyłożony jest płyn do dezynfekcji rąk. Należy z niego skorzystać przed rozpoczęciem załatwiania sprawy. Przypominamy również o obowiązkowym zakrywaniu nosa i ust w przestrzeni publicznej!

W dalszym ciągu, z uwagi na obowiązujący na terenie kraju stan epidemii, rekomendujemy  dokonywanie przelewów internetowych oraz załatwianie spraw urzędowych telefonicznie, korespondencyjnie lub poprzez system e-PUAP.

Wójt Gminy Nowa Ruda będzie dostępny dla mieszkańców we wtorki od godz. 10:30 do 15:30 pod numerem telefonu 74 872 09 00. W uzasadnionych przypadkach lub w sprawach pilnych, Wójt może wyrazić zgodę na bezpośrednie spotkanie w urzędzie.