W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Gmina Nowa Ruda Unia Europejska

18 marca, Wolibórz - Wystawa Stołów Wielkanocnych

Miejsce Wolibórz, Sala Myśliwska

Organizator CKGNR

Kategoria Spotkania

Wstęp wolny

W tym roku Wystawa Stołów Wielkanocnych w Gminie Nowa Ruda odbędzie się w Sali Myśliwskiej w Woliborzu.

Do udziału w Wystawie zapraszamy rękodzielników z naszych okolic!


Organizator:
Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda
ul. Fabryczna 2, 57-450 Ludwikowice Kłodzkie
tel. 74 872 20 84 (Sekretariat)