Nowy wniosek na utylizację azbestu - nabór do 31 stycznia 2024 r.

Wójt Gminy Nowa Ruda ogłasza nabór wniosków na demontaż, zbieranie, utylizację i transport wyrobów zawierających azbest. Informacja ta kierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i prawnych, które posiadają na terenie swoich nieruchomości zinwentaryzowane wyroby zawierające azbest.
Wnioski zostaną uwzględnione wyłącznie po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku złożonego przez tut. Urząd
o dofinansowanie zadania związanego z realizacją „Programu usuwania azbestu dla Gminy Nowa Ruda w 2024 roku” przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
Wnioski dostępne są w siedzibie Urzędu Gminy Nowa Ruda, na stronie internetowej oraz na BIP Gminy Nowa Ruda. Szczegółowych informacji udziela Referat Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska pod nr tel. 74 872 09 29 lub 74 872 09 46.
Biorąc pod uwagę powyższe ustalam termin składania wniosków do dnia 31 stycznia 2024 r.

Wniosek.pdf