Umiem Pływać. 182 tys. zł na naukę pływania

23 czerwca 2022 w Gminie Nowa Ruda zakończyła się wiosenno-letnia edycja programu „Umiem Pływać".

Przypomnijmy, że w tej edycji programu Gmina Nowa Ruda  pozyskała środki, które umożliwiły 90 uczniom klas I – III  udział w projekcie.

Wysokość otrzymanego dofinansowania na realizację wiosenno-letniego etapu Umiem Pływać 2022 wyniosła łącznie 20 360 zł.

Z darmowych lekcji pływania ponownie skorzystali uczniowie z trzech naszych szkół podstawowych: w Bożkowie, Ludwikowicach Kł. i Jugowie.