Rekrutacja do publicznych szkół i przedszkoli 2023/2024

Harmonogram rekrutacji i kryteria naboru do klas I publicznych szkół podstawowych, publicznych przedszkoli  prowadzonych przez Gminę Nowa Ruda

Zarządzenie Nr 41/23 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 20 stycznia 2023 r. w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych w szkołach podstawowych oraz publicznych przedszkoli na rok szkolny 2023/2024, dla których Gmina Nowa Ruda jest organem prowadzącym.pdf (239 kb)

Wzór wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola.doc (23 kb)

/24.01.2023/