Nabór dzieci do Żłobka Publicznego w Bożkowie przedłużony do 15 września

Informujemy, że do 15 września 2023 r. przedłużony zostaje nabór dzieci do Żłobka Publicznego w Bożkowie, a których rodzice zamieszkują na terenie Gminy Nowa Ruda. Żłobek rozpocznie działalność od 2 października 2023 r.

„Karty zapisu dziecka” wraz z niezbędnymi dokumentami należy składać w Urzędzie Gminy Nowa Ruda w Biurze Obsługi Mieszkańca (parter, budynek przy ul. Niepodległości 4), w terminie do 15 września 2023 r., w godzinach pracy urzędu. Wymagane dokumenty do wglądu w oryginale, określone w „Karcie zgłoszenia”, należy przedłożyć przy zawieraniu umowy o świadczenie usług.

Lista dzieci przyjętych od 2 października do Żłobka zostanie podana do publicznej wiadomości w terminie do 20 września 2023 r.
W celu uzyskania informacji o naborze proszę kontaktować się telefonicznie
z kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych tel. 74 872 09 11.

Dokumenty do pobrania poniżej. Dostępne są także w urzędzie:

1. Karta zapisu dziecka (pdf 0,3mb)
  2. Karta upoważnienia – załącznik nr 1 do Karty zapisu (pdf, 0,1mb)
  3. Uchwała Nr 424/LX/23 w sprawie utworzenia żłobka i nadania mu statutu (pdf, 0,4mb)
  4. Uchwała Nr 439/LXIII/23 zmieniająca uchwałę nr 424/LX/23 (pdf 0,2mb)