Mecenas sportu Gminy Nowa Ruda

W trakcie sesji 30 czerwca 2021 r. Dariusz Tietz (Spedycja Pawbud) odebrał z rąk Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskiej tytuł Mecenasa Sportu Gminy Nowa Ruda.

Dariusz Tietz otrzymuje tytuł Mecenasa Sportu Gminy Nowa Ruda

"Pana zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju sportu w Gminie Nowa Ruda jest godne podziwu i naśladowania. Istniejące trudne warunki epidemiczne nie stanęły na przeszkodzie realizacji podjętych celów.

Dziś, kiedy tak wiele czasu spędzamy w domach, aktywność fizyczna jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Poprzez swoją działalność przyczynił się Pan nie tylko do rozwoju sportu, ale również do promocji i budowania pozytywnego wizerunku Naszej Małej Ojczyzny - Gminy Nowa Ruda.

Proszę przyjąć najlepsze życzenia zdrowia, wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Wójt Gminy Nowa Ruda Adrianna Mierzejewska"