Najlepsze inicjatywy społeczności lokalnych 2022

W związku z zakończeniem oceny wniosków złożonych przez Sołectwa Gminy Nowa Ruda w ramach XVIII Edycji Powiatowego Konkursu „Najlepsze inicjatywy społeczności lokalnych” dofinansowanie przyznano  dla następujących Sołectw i ich projektów:

Tytuł projektu

Sołectwo

Przyznane dofinansowanie

„Nasze miejsce na ognisko to ławki i palenisko – zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej”

Koszyn

3000 zł

Plac rekreacyjny – zagospodarowanie terenu w celu integracji i rekreacji

Dzikowiec

3000 zł

„Tablica informacyjna u podnóża wieży widokowej na Włodzickiej Górze”

Świerki

800 zł

„Remont świetlicy wiejskiej we wsi Włodowicach”

Włodowice

3000 zł

Zgodnie ze zmianą regulaminu konkursu, w tegorocznej edycji powiatowego konkursu  Gmina Nowa Ruda mogła złożyć nie więcej niż 4 wnioski. Gratulujemy naszym Sołtysom ciekawych pomysłów i czekamy na ich realizację.