Centrum Kultury Gminy Nowa Ruda

57-450 Ludwikowice Kłodzkie

www.ckg.nowaruda.pl

Konto na Facebook.pl

tel. 74 872 20 84 (Sekretariat)

tel. 74 871 65 28 (Biblioteka)
tel. 74 872 91 36 (Księgowość)
tel. 662 779 620 (Siłownia)

adresy e-mail:

ckultury@gmail.com (Sekretariat, Dyrektor)
ksiegowosc@ckg.nowaruda.pl (Księgowość)
ckultury@gmail.com (Dział sportu)
bibliotekagmnowaruda@poczta.fm (Biblioteka Publiczna Gminy  Nowa Ruda w  Ludwikowicach)
bibliotekadzikowiec@wp.pl (Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda - Filia Nr 1 w  Dzikowcu)
bibliotekajugow@poczta.fm (Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda - Filia Nr 2 w Jugowie)
bibliotekawoliborz@wp.pl (Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda - Filia Nr 5 w Woliborzu)
bibliotekabozkow@onet.pl (Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda -  Filia Nr 6 w Bożkowie)
bibliotekaprzygorze@wp.pl (Biblioteka Publiczna Gminy Nowa Ruda - Filia Nr 7 w Przygórzu)