Warsztaty profilaktyki zdrowego kręgosłupa - 15.04.2023 - Współpraca się opłaca

Warsztaty profilaktyki zdrowego kręgosłupa odbyły się na sali w Dzikowcu 15 kwietnia 2023 r. Organizator, Gmina Nowa Ruda, zapewniła maty dla każdego uczestnika.

Warsztaty organizowane były w ramach mikroprojektu ”Współpraca się opłaca” CZ.11.4.120/0.0/0.0/22_038/0003327 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

zdjęcie osób ćwiczących na matach