LGD Partnerstwo Sowiogórskie: Pozyskaj dofinansowanie na rozwój firmy

Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo Sowiogóskie" (w skrócie LGD) jest podmiotem odpowiedzialnym za realizację Lokalnej Strategii Rozwoju (w skrócie LSR) m.in. na terenie Gminy Nowa Ruda.

Grupa została utworzona jako efekt wcześniejszej współpracy trzech sektorów: publicznego, społecznego i gospodarczego (ekonomicznego).

Dotychczasowa działalność opierała się na realizowaniu LSR w okresie programowania PROW 2007-2013 spisanej do realizacji do 2015r. W nowym okresie programowania PROW 2014-2020 realizowana Strategia opiera się na współpracy podmiotów podzielonych na cztery sektory: publiczny, społeczny, gospodarczy i mieszkańcy.

Sprawdź aktualne terminy naborów:
LGD - Partnerstwo Sowiogórskie (partnerstwo-sowiogorskie.pl)

Przydatne linki:

Linki zewnętrzne: