Ogłoszenie Wójta Gminy Nowa Ruda o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowa Ruda dla terenu działki nr 129/2 – obręb Sokolec

Zawiadamiam o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu działki nr 129/2 - obręb Sokolec wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w terminie od dnia 8 września do 29 września  2023 r.  w Urzędzie Gminy Nowa Ruda.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi rozwiązaniami w projekcie planu miejscowego odbędzie się w dniu 19 września 2023 r.  w Urzędzie Gminy Nowa Ruda o godz. 10.00 w sali narad urzędu.

Uwagi do projektu należy składać na piśmie lub za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej na adres sekretariat@gmina.nowaruda.pl do Wójta Gminy Nowa Ruda z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 października 2023 r.

Pełna treść ogłoszenia do pobrania.doc