Przeprowadzenie ewaluacji ex-ante trafności, skuteczności i efektywności Strategii

W załączeniu przedstawiamy projekt Strategii Rozwoju Gminy Nowa Ruda na lata 2023-2031, który został już poddany niezbędnym, wymaganym prawem konsultacjom.

Projekt Strategii Rozwoju Gminy Nowa Ruda na lata 2023-203.pdf

Chętne osoby zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu ankietowym, którego celem jest określenie trafności, skuteczności i efektywności Strategii. Prosimy o zaznaczenie jednej prawidłowej odpowiedzi. W przypadku pytania nr 4 możliwe jest udzielenie odpowiedzi opisowej.

Ankieta.doc
Ankieta.pdf

Ankiety prosimy przesyłać w terminie do 23 czerwca 2024 r. na adres: maria.wojcinska@gmina.nowaruda.pl lub na adres Urzędu Gminy Nowa Ruda, ul. Niepodległości 2, 57-400 Nowa Ruda.