Anna Zawiślak Zastępcą Wójta Gminy Nowa Ruda

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Aktualnie studiuje prawo zamówień publicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Przez ponad 15 lat pracowała w Urzędzie Miasta w Nowej Rudzie w Wydziale Mienia Komunalnego, a następnie w Wydziale Rozwoju na stanowisku głównego specjalisty do spraw pozyskiwania środków unijnych. Doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków i realizacji projektów wykorzystała w trakcie pracy w Stowarzyszeniu Gmin Polskich Euroregionu Glacensis na stanowisku specjalisty ds. projektów euroregionalnych oraz będąc członkiem Lokalnej Grupy Działania - Partnerstwo Sowiogórskie.

- Moją pasją jest rodzina, bieganie i aktywny wypoczynek. Jestem dumną mieszkanką Gminy Nowa Ruda, a możliwość pracy na rzecz naszej gminy to prawdziwe wyróżnienie. Mój cel to praca na rzecz rozwoju Gminy Nowa Ruda oraz realizacja potrzeb społeczności lokalnej - mówi o sobie nowy zastępca wójta.
Annie Zawiślak życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku pracy.

Anna Zawiślak