Życzenia na zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo Dyrektorzy Zespołów Szkół, Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Przyjaciele,

Drodzy Uczniowie!

Za nami kolejny rok, który przed wszystkimi postawił nowe trudne wyzwania. Cieszę się, że  mogliśmy im sprostać i wiem, że za tym sukcesem stoi praca zespołowa. Bardzo dziękuję wszystkim za  współpracę w tym szczególnym okresie i okazane wielkie serce dla goszczonych w naszej Gminie uchodźców wojennych z Ukrainy. Dziękuję dyrektorom, pracownikom placówek oświatowych za fachowe, a uczniom  za ciepłe przyjęcie uczniów z Ukrainy.

Dziękuję za wyrozumiałość i  wspieranie się wzajemne, za otwartość  i wrażliwość na potrzeby innych.

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszystkim Pracownikom Zespołów Szkół, Przedszkoli, Szkół Podstawowych oraz Rodzicom udanego zasłużonego wypoczynku, aby pozwolił na regenerację sił i relaks. Dziękuję za Państwa piękną pracę i wkładaną troskę w wychowanie i edukację.

Drodzy uczniowie, przede wszystkim gratuluję Wam dokonanych postępów w nauce i dziękuję za wytrwałość, starania w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu swoich pasji. Już nadszedł czas wymarzonych wakacji! Wypoczywajcie pięknie i bezpiecznie, z pożytkiem dla swojego zdrowia, abyście mogli szczęśliwie powrócić do domów i swojej szkoły lub przedszkola.

Drodzy Stypendyści, gratuluję Wam osiągnięcia wysokich wyników w nauce, sportowcom gratuluję wysokich osiągnięć. Cieszę się razem z Wami i życzę, abyście zawsze znajdowali motywację do rozwoju siebie i własnych talentów, czerpali radość z treningów, rywalizacji i zdobywania wiedzy.

Drodzy Absolwenci, dla Was nadszedł czas pożegnania, ale także rozpoczęcia nowej przygody - kolejnego etapu edukacji i wkraczania w dorosłość. Niech będzie to dla Was czas najlepszy do spełniania marzeń i niech sprzyjają temu ludzie i okoliczności. Życzę powodzenia!

Serdeczne podziękowania oraz życzenia udanego wypoczynku kieruję również do Wszystkich osób, które wspierają działalność  placówek oświatowych oraz służą dobrą radą i pomocą.

Z wakacyjnymi pozdrowieniami

Wójt Gminy Nowa Ruda