Rozpoczynamy remont sali w Czerwieńczycach

W środę 27 czerwca przekazaliśmy plac budowy wykonawcy elewacji sali wiejskiej w Czerwieńczycach.

W spotkaniu uczestniczyli wójt Adrianna Mierzejewska, sołtys Danuta Radzik-Dyl, radny gminny Mariusz Bywalec, pracownik urzędu Referatu GMK Dawid Gruda oraz pełnomocnik firmy ATELIER z Nowej Rudy, który w przetargu zaproponował najkorzystniejsze warunki.

W ramach prac wykonane zostaną:
1) Roboty przygotowawcze zabezpieczające i towarzyszące
2) Usunięcie istniejącego odparzonego tynku