Termomodernizacja budynku sali sołeckiej w Nowej Wsi Kł.

Przy wsparciu środków unijnych, Gmina Nowa Ruda prowadzi termomodernizację sali gimnastycznej w Woliborzu i sali wiejskiej w Nowej Wsi Kł.

Zgodnie z dokumentacją techniczną, podczas modernizacji sali gimnastycznej w Woliborzu zostaną przeprowadzone prace w zakresie m.in.: przemurowania przewodów kominowych, wykonania izolacji, termomodernizacja ścian, wymiana pokrycia dachowego, obróbki blacharskie, dostosowanie pomieszczenia kotłowni do montażu urządzeń, wymiana instalacji wz, cwu, cyrkulacji i c.o. oraz montaż pompy ciepła i pieca na pellet.

Podobne prace zostaną wykonane w Nowej Wsi Kł. przy sali wiejskiej. Najkorzystniejszą ofertę na wykonanie termomodernizacji budynku w Nowej Wsi Kł. złożył Zakład Budowlany Dawid Witsanko z Brzeźnicy. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 390.340,20 zł, a prace mają zostać ukończone do sierpnia br.