Przygotowanie programów rewitalizacji na terenie Województwa Dolnośląskiego

Wniosek przygotowany przez Gminę Nowa Ruda, w ramach projektu pn. "Przygotowanie programów rewitalizacji na terenie Województwa Dolnośląskiego" współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020, został wybrany do dofinansowania.

Dzięki temu Gmina Nowa Ruda otrzyma 86 169,60 zł dotacji na przygotowanie Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Nowa Ruda.

Przygotowany Program będzie podstawą do ubiegania się o zewnętrzne finansowanie rewitalizacji tych miejsc w gminie, które tego najbardziej wymagają, jak np. remonty budynków i zagospodarowanie terenu wokół nich.

27.06.2017