Będzie nowa elewacja na szkole w Ludwikowicach Kł.

Kolejna dobra wiadomość. Będzie nowa elewacja budynku Szkoły Podstawowej w Ludwikowicach Kłodzkich.

17 lipca 2017 r. z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz Wicemarszałek Iwony Krawczyk odebrałam promesę o wartość i 150 tys. zł.

Złożony przez pracowników urzędu wniosek został oceniony pozytywnie i zakwalifikowany do wypłaty wnioskowanych środków.

W tym samym dniu przekazaliśmy plac budowy wykonawcy, który w wyniku przetargu złożył najkorzystniejszą ofertę.

18 lipca. po podpisaniu umowy z wykonawcą Piotrem Polakiem. rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem do wykonania elewacji. Zakończenie prac planowane jest do 15 września.

Uczniowie rozpoczną nowy rok szkolny w pięknym odnowionym i ocieplonym budynku.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich dwóch lat wybudowaliśmy nowe boisko o poliuretanowej powierzchni, wymieniliśmy przeciekający blaszany dach na dachówkę ceramiczną i dociepliliśmy go wykonując dodatkowo pomieszczenie na poddaszu oraz montując kilkanaście okien dachowych.

Na każde z tych zadań składaliśmy bardzo dobre wnioski i otrzymywaliśmy 30 - 50% wsparcie finansowe.

W planie mamy dobudowę sali gimnastycznej i wierzę w jego realizację, gdyż wszystkie wcześniejsze założenia zawsze dochodziły do skutku.
Nasi uczniowie są dla nas bardzo ważni.

Wójt Adrianna Mierzejewska

Wykonawca: PPHU POLAK Piotr Polak, Ludwikowice Kł.
Wartość prac: 259.216,62 zł
Termin wykonania zadania: do 15 września br.
Dofinansowanie: 150.000,00 zł z Dolnośląskiego Funduszu Pomocy Rozwojowej 2017

26.07.2017