Informacja o wykazie nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy w trybie bezprzetargowym

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Nowej Rudzie, ul. Niepodległości nr 1, dnia 31 sierpnia 2017 roku został wywieszony i podany do publicznej wiadomości wykaz niżej wymienionej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowa Ruda, przeznaczonej do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym, na okres od dnia 31 sierpnia 2017 r. do dnia 20 września 2017 r., będący załącznikiem do zarządzenia Nr 397/17 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 31 sierpnia 2017 roku:

- nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach części działki nr 91/2 o pow. 1,7008 ha, położona w obrębie Krajanów, przeznaczona do wydzierżawienia na cele związane z gospodarką rolną.

Wykaz dostępny jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gmina.nowaruda.pl, na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowa Ruda oraz na tablicy ogłoszeń Sołectwa Krajanów.

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Nowej Rudzie, ul. Niepodległości nr 1, dnia 31 sierpnia 2017 roku został wywieszony i podany do publicznej wiadomości wykaz niżej wymienionej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowa Ruda, przeznaczonej do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym, na okres od dnia 31 sierpnia 2017 r. do dnia 20 września 2017 r., będący załącznikiem do zarządzenia Nr 398/17 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 31 sierpnia 2017 roku:

- nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach części działek nr 3/8 i 120/5 o łącznej pow. 2,40 ha, położona w obrębie Nowa Wieś Kłodzka, przeznaczona do wydzierżawienia na cele związane z gospodarką rolną.

Wykaz dostępny jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gmina.nowaruda.pl, na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowa Ruda oraz na tablicy ogłoszeń Sołectwa Nowa Wieś Kłodzka.

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Nowej Rudzie, ul. Niepodległości nr 1, dnia 31 sierpnia 2017 roku został wywieszony i podany do publicznej wiadomości wykaz niżej wymienionej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowa Ruda, przeznaczonej do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym, na okres od dnia 31 sierpnia 2017 r. do dnia 20 września 2017 r., będący załącznikiem do zarządzenia Nr 399/17 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 31 sierpnia 2017 roku:

- niezabudowana część działki nr 81/4 o pow. 0,22 ha, położona w obrębie Czerwieńczyce, przeznaczona do wydzierżawienia na cele związane z gospodarką rolną.

Wykaz dostępny jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gmina.nowaruda.pl, na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowa Ruda oraz na tablicy ogłoszeń Sołectwa Czerwieńczyce.

Wójt Gminy Nowa Ruda informuje, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Nowej Rudzie, ul. Niepodległości nr 1, dnia 31 sierpnia 2017 roku został wywieszony i podany do publicznej wiadomości wykaz niżej wymienionej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Nowa Ruda, przeznaczonej do wydzierżawienia w trybie bezprzetargowym, na okres od dnia 31 sierpnia 2017 r. do dnia 20 września 2017 r., będący załącznikiem do zarządzenia Nr 400/17 Wójta Gminy Nowa Ruda z dnia 31 sierpnia 2017 roku:

- nieruchomość gruntowa niezabudowana w granicach działek nr 497/3 i 497/6 o łącznej pow. 0,0481 ha, położona w obrębie Dzikowiec, przeznaczona do wydzierżawienia na cele związane z gospodarką rolną.

Wykaz dostępny jest również na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.gmina.nowaruda.pl, na stronie internetowej Urzędu Gminy Nowa Ruda oraz na tablicy ogłoszeń Sołectwa Dzikowiec.