POWÓDŹ: Ważne strony internetowe PSSE w Kłodzku

Komunikaty Państwowej Inspekcji Sanitarnej, związane z powodzą i zagrożeniem powodziowym:

Informacje związane z powodzią oraz zagrożeniem powodziowym na terenie powiatu kłodzkiego - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Najważniejsze komunikaty dla bezpieczeństwa służb oraz mieszkańców usuwających skutki powodzi:

Szczepienia: Szczepienia poekspozycyjne przeciwko tężcowi - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Zasady postępowania w przypadku zalania budynków ściekami bytowymi: Zasady postępowania w przypadku zalania budynków użyteczności publicznej i mieszkalnych ściekami bytowymi - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Woda powodziowa: Ważny komunikat w sprawie wody powodziowej - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Bezpieczeństwo żywności: Bezpieczeństwo żywności podczas powodzi - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Komunikat ostrzegawczy dot. kontaktu z wodą powodziową: Pilny komunikat dotyczący prób kąpieli, brodzenia oraz kontaktu z wodą powodziową. Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Ponadto aktualizowane na bieżąco komunikaty:

- w sprawie jakości wody do spożycia: Komunikat dotyczący jakości wody do spożycia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

- zaopatrzenie w wodę na terenie powiatu kłodzkiego Zaopatrzenie w wodę na terenie powiatu kłodzkiego – stan na dzień 19.09.2024r. godz. 10:00 - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Komunikaty publikowane są również na bieżąco na profilu: Facebook

/Informacja prasowa Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kłodzku/