Sala gimnastyczna w Jugowie będzie docieplona

6 sierpnia br. wójt Adrianna Mierzejewska podpisała umowę z Piotrem Polakiem - właścicielem firmy PPHU „POLAK”, dotyczącą termomodernizacji sali gimnastycznej w Jugowie. Złożona w postępowaniu przetargowym oferta jest niższa niż gmina przeznaczyła na realizację tego zadania i wyniosła 218 900 zł. Wkrótce wykonawca przystąpi do wymiany pokrycia dachowego, docieplenia ścian zewnętrznych wraz z wyprawami tynkarskimi z tynków silikonowych, wymiany parapetów, wykonania obróbek blacharskich oraz wymiana rynien i rur spustowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to prace zostaną zakończone do 15 października 2018 r.

07.08.2018