Lubimy się. Łączą nas smaki

Zapraszamy do zapoznania się z książką kulinarną "Łączą nas smaki", w której znajdziemy przepisy tradycyjnych dań polsko-czeskiego pogranicza. Publikacja jest efektem końcowym trzech tegorocznych warsztatów kulinarnych, które odbyły się w ramach projektu „Lubimy się”.

Serdeczne podziękowania dla Broumovskiego Klubu Seniora Radość oraz Kół Gospodyń Wiejskich Bożków, Wolibórz i Kulturalni z Ludwikowic Kł. za przygotowanie pysznych dań i przepisów.

Zapraszamy do zapoznania się z wersją elektroniczną wydania:

Łączą nas smaki.pdf 46 MB

Adrianna Mierzejewska - Wójt Gminy Nowa Ruda dziękuje autorom za wykonanie pięknej publikacji i bardzo dobrą współpracę.

Projekt „Lubimy się” współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska 2014-2020 za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.