Finał gminy w mini siatkówce trójek

W ramach realizacji kalendarza zawodów sportowych, w dniu 19.02.2019 na sali sportowej w Bożkowie rozegrane zostały eliminacje gminne w mini siatkówce trójek dziewcząt i chłopców. W zawodach udział wzięły reprezentacje z ZSGzOI Bożków, SP Nr 2 w Ludwikowicach Kł. i SP Nr 1 w Jugowie. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a wszyscy zawodnicy wykazali się ogromną walecznością i determinacją.

Zawody w kategorii chłopców wygrali reprezentanci z Zespołu Szkół Nr 1 w Jugowie, natomiast w kategorii dziewcząt wygrała reprezentacja z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego z Oddziałami Integracyjnymi w Bożkowie. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, ufundowane przez Wójta Gminy Nowa Ruda Adriannę Mierzejewską. Serdecznie gratulujemy zwycięskim zespołom i ich opiekunom tj. Barbarze Rusnarczyk, Rafałowi Moryc i Adamowi Chorągwickiemu i życzymy sukcesów na zawodach rejonowych.