IV Jarmark Wiosenny w Jugowie

W sobotę, 27 kwietnia 2019 r. obył się IV Jarmark Wiosenny w Jugowie.

Dzięki swym umiejętnościom i wsparciu organizatorzy już po raz czwarty stanęli na wysokości zadania.

Nie zabrakło atrakcji: malowanie twarzy, loteria fantowa i przepyszne jedzenie - to tylko niektóre z nich. Zgromadzeni wystawcy zaprezentowali wyroby rękodzielnicze, regionalne przysmaki i wiele innych.

Wójt Gminy Nowa Ruda objęła Jarmark patronatem honorowym. Ponadto dzięki jej wsparciu finansowemu dzieci mogły za darmo korzystać z dmuchanej zjeżdżalni i trampoliny.

Niezapomnianych wrażeń dostarczyły wszystkim uczestnikom Jarmarku występy artystyczne tych najmłodszych, ale również i tych trochę starszych mieszkańców Jugowa.

fot.: LiPa