Odnowa Dolnośląskiej Wsi 2020. Nowy plac zabaw w Ludwikowicach Kł.

Wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Ludwikowicach Kłodzkich otrzymali prezent - wspaniały plac zabaw. Zamontowano urządzenia zabawowe o zróżnicowanym kształcie i przeznaczeniu, dla dzieci w różnym wieku. Urządzenia są spójne ze sobą oraz stanowią nie lada atrakcję dla dzieci. Wszystkie mają na celu, poza zapewnieniem naszym milusińskim rozrywki, ich prawidłowy rozwój psychofizyczny. Wybrane urządzenia pełnią funkcje rekreacyjną, integracyjną oraz estetyczną, poprawiają sprawność fizyczną i koordynację ruchową, zarówno dzieci, jak i młodzieży.  Znajdują się tam: zestaw systemowy trzypodestowy, składający się z dwóch zjeżdżalni, tunelu oraz dwóch ścian wspinaczkowych, dwa bujaki, dwie huśtawki oraz ławeczka, na której odpocząć mogą opiekunowie. Wartość inwestycji to: 80 598,60 zł. Gmina wystąpiła o dofinansowanie zadania w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w kwocie 30 000,00 zł. Wykonawcą była firma Dolpo Sp. z o.o. ze Szczecina.

fotorelacja - etapy realizacji projektu