Ciepłe Mieszkanie. Pierwsze wpłaty dla mieszkańców

W Gminie Nowa Ruda wypłacono pierwsze dofinansowania w ramach programu Ciepłe Mieszkanie. Mieszkańcy otrzymają dofinansowanie z Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu na wymianę nieekologicznego źródła ciepła w mieszkaniu.

Więcej o programie na stronie gminnej: Rusza nabór do programu Ciepłe Mieszkanie

ℹ️ Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie” Urząd Gminy Nowa Ruda,
ul. Niepodległości 2, budynek A, pokój nr 9.

Konsultacja z pracownikiem Urzędu Gminy Nowa Ruda, który pomoże przygotować dokumenty, możliwa jest po
wcześniejszym telefonicznym
uzgodnieniu terminu spotkania
pod numerem 74 872 09 27.