Darmowe lekcje pływania dla uczniów

Miło nam poinformować Państwa, że początkiem września 2022 r., zarówno najmłodsi uczniowie z klas I-III, jak i starsi z klas IV-VIII, biorą udział w kolejnych zajęciach nauki pływania.

Tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Gmina Nowa Ruda pozyskała środki na realizację dwóch projektów:
- „Umiem Pływać 2022” adresowanego dla dzieci młodszych z klas od I do III, oraz
- „Płynę Dalej 2022” skierowanego do uczniów klas IV-VIII.

Łącznie z zajęć nauki oraz udoskonalania umiejętności pływania skorzysta w tym semestrze 75 uczniów szkół podstawowych Gminy Nowa Ruda.

Wszystkim pływakom życzymy wytrwałości, zaangażowania, a przede wszystkim dużo dobrej zabawy.