Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" w Bożkowie

Gmina Nowa Ruda realizuje zadanie inwestycyjne pn. Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - Orlik 2012" w Bożkowie, które

obejmuje:
- renowację nawierzchni boiska wielofunkcyjnego,
- czyszczenie i konserwację nawierzchni boiska piłkarskiego,
- remont ogrodzenia i piłkochwytów boisk,
- remont oświetlenia kompleksu.

Planowany termin zakończenia prac - do listopada 2023 r.

Całkowita wartość wydatków związanych z realizacją zadania inwestycyjnego, wynosi: 208,8 tys. zł

Minister udziela dofinansowania w kwocie nieprzekraczającej 104,4 tys. zł (50%).

Zadanie inwestycyjne zgodnie z Programem modernizacji kompleksów sportowych „Moje Boisko – ORLIK 2012” – Edycja 2022 dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.